Praca Kierownik Badań Klinicznych

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Kierownik Badań Klinicznych

    Praca.pl Sp. z o.o.   Kraków    praca zdalna
    kierownik/koordynator  rekrutacja online
    13 godz.
    Zakres obowiązków: Przeprowadzanie badań wykonalności na żądanie klientów. Przygotowywanie planów badań dostosowanych do potrzeb i doświadczenia firmy. Nadzorowanie bieżących badań, rozwiązywanie ewentualnych problemów i monitorowanie postępów. Bezpośrednie kontakty z kandydatami...
  • Kierownik OnkoCWBK

    Instytut Hematologii i Transfuzjologii   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko
    14 godz.
    Koordynacja procesu zawierania umów na badania kliniczne w zakresie oceny merytorycznej, prawnej, technicznej i finansowej oraz negocjowanie warunków zawieranych umów; Prowadzenie bieżącej analizy wskaźników efektywności OnkoCWBK- IHiT w celu realizacji założonych planów rozwoju;...
  • Senior Project Manager - Clinical Trials

    Comac Medical   Kraków    praca zdalna
    starszy specjalista (senior) / kierownik/koordynator / menedżer  rekrutacja online  aplikuj szybko
    6 dni
    Project planning and setup: Managing the project from the initiation to closure- Assure gathering of relevant information after assignment to the project. Assist CFD in the contracting process, when required. Perform activities with the feasibility team, related to the project, if required....