Praca Kierownik Sklepu Barlinek najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Kierownik Sklepu zachodniopomorskie najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Sklepu

    Praca.pl Sp. z o.o.   Szczecin    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Zarządzanie zespołem i organizacja pracy sklepu; Osiąganie założonych celów sprzedażowych; Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta; Zarządzanie zapasem i ekspozycją produktów; Raportowanie wyników oraz analiza danych sprzedażowych.
  • Kierownik Salonu Bytom

    VRG S.A.   Kołobrzeg, Hosso    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B
    7 dni
    Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, lubisz pracę z ludźmi, potrafisz się zaangażować i z uśmiechem wykonywać swoje obowiązki DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! Od Kandydatów oczekujemy: umiejętności zarządzania podległym zespołem, realizacji założonych planów sprzedażowych,...
  • Dyrektor Salonu

    AGATA Spółka Akcyjna   Szczecin    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Twój zakres obowiązków: Efektywne zarządzanie dużym zespołem pracowników; Utrzymanie najwyższego poziomu obsługi Klienta; Konsekwentna realizacja celów biznesowych; Stałe zwiększanie efektywności biznesowej zarządzanego salonu; Utrzymanie zgodnych z zasadami standardów prezentacji...