Praca.pl Praca Małopolskie Kraków, Nowa Huta
Koordynator ds. Utrzymania Czystości

Praca Koordynator ds. Utrzymania Czystości Kraków, Nowa Huta najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Koordynator ds. Utrzymania Czystości małopolskie najnowsze oferty pracy

  • Brygadzista / Brygadzistka Serwisu Sprzątającego

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Kraków, (Nowohucka)    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    6 dni
    Twoje zadania: Nadzór nad jakością wykonywanych usług; Prace porządkowe (zamiatanie, sprzątanie powierzchni wspólnych, sanitariatów, stołówki itp.) Umiejętność pracy na równi z zespołem; Dbałość o sprzęt i miejsce pracy; Oczekujemy: Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie...
  • Brygadzista serwisu sprzątającego

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Kraków    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny / kierownik/koordynator  część etatu
    5 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór nad jakością wykonywanych usług; Odbiory jakościowe; Delegowanie pracy; Dbałość o sprzęt oraz miejsce pracy;