Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Lekarz Ginekolog

Praca Lekarz Ginekolog Piaseczno najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Lekarz Ginekolog mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Lekarz Ginekolog

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa zlecenie / kontrakt B2B  część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    1 dni
    Twoje zadania: opieka nad Pacjentem; dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce; Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera;
  • Lekarz Ginekolog do Telemedycyny

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa    praca zdalna
    specjalista mid / senior  część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    5 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: kompleksową opiekę nad pacjentem; prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej; dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych; Dołącz do naszej ekipy medycznej i stań się #bohaterem opieki zdrowotnej! Szukamy Ciebie jeśli: ukończyłeś / aś...
  • Ginekolog - Endokrynolog

    Centrum Medyczne Zdrowie   Warszawa, ul. Kleszczowa 26B    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  kontrakt B2B  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zatrudnimy lekarza/lekarkę z doświadczeniem i certyfikatem na wykonywanie badań USG.