Praca Lekarz Zielona Góra najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Lekarz lubuskie najnowsze oferty pracy

  • Lekarz Stomatolog (stomatologia zachowawcza)

    LUX MED Sp. z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior
    8 godz.
    Praca w Centrum Stomatologicznym Lux Med w Gorzowie Wielkopolskim. Nasze oczekiwania wobec Ciebie: wykształcenie kierunkowe - dyplom lekarza dentysty, doceniamy doświadczenie zawodowe w zakresie stomatologii zachowawczej, ukończony kurs ochrony radiologicznej, empatia – Ty dbasz o naszych...
  • Lekarz Medycyny Pracy

    Medicover Sp. z o.o.   Kostrzyn nad Odrą    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa zlecenie / kontrakt B2B  część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    3 dni
    Twoje zadania: opieka nad Pacjentem; dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce; Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera;
  • Starszy inspektor weterynaryjny

    Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Sulęcinie   Sulęcin    praca stacjonarna
    2 dni