Praca Mili Rzeszów najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca mili podkarpackie najnowsze oferty pracy

  • Spedytor międzynarodowy aut do 3,5 t

    INTERLOGIS Arkadiusz Czyżewski   podkarpackie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Warszawa, Wilanów
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   6 500 - 25 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Samodzielne organizowanie i koordynacja transportu międzynarodowego dla pojazdów dostawczych do 3,5 t; Aktywne pozyskiwanie i sprzedawanie ładunków na giełdach transportowych; Nadzorowanie poprawności realizacji pozyskanych zleceń transportowych oraz rozwiązywanie wszelkich problemów...
  • Kucharz / Kucharka

    Praca.pl Sp. z o.o.   podkarpackie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Grecja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / o pracę tymczasową  pełny etat  aplikuj bez CV
    10 dni
    Wymagania: 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kucharza w hotelu 4-5gwiazdkowym (najlepiej all inclusive) Doskonała znajomość języka angielskiego; Mile widziane wykształcenie związane z hotelarstwem, gastronomią; Znajomość procedur HACCP; Mile widziane: Znajomość innych języków obcych;
  • Referent ds. kadr i płac

    "INNOWACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Nowa Dęba    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    obsługa procesów kadrowo-płacowych, w tym: prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami(akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: umowy, aneksy, świadectwa pracy, listy płac, zaświadczenia, ewidencja czasu pracy etc.); sporządzanie dokumentów w...
  • Spawacz / Ślusarz / Monter

    A.I.B. GmbH   podkarpackie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    (z umiejętnością czytania i pracy wg rysunków izometrycznych) Szukasz pracy jako spawacz / ślusarz / monter? Zapraszamy do kontaktu. Nasza firma od 15 lat jest partnerem wielu przedsiębiorstw, w branży związanej głównie z budowa rurociągów, instalacji oraz konstrukcji stalowych....
  • Elektryk z prawem jazdy kat. B

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Belgia
    11 dni
    wykonywanie instalacji elektrycznych.
  • Operator Wózka Widłowego

    TORUŃSKA APT SP. Z O.O.   Dębica    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  tymczasowa/dodatkowa   31,50 zł brutto/godz.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Opis stanowiska: Składowanie metalowych skrzyń z kauczukiem naturalnym oraz worków Big Bag z produktem sypkim.