Praca.pl Praca Pomorskie Tczew
Młodszy Księgowy

Praca Młodszy Księgowy Tczew najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Młodszy Księgowy pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Referent - Kwestura

    Uniwersytet Morski w Gdyni   Gdynia    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 godz.
    Zakres obowiązków: kontrola formalno-rachunkowa faktur przychodzących, wprowadzanie dokumentów do systemu, rozliczanie zaliczek i delegacji, rejestracja przelewów w systemie bankowym i pilnowanie terminów płatności. Wykształcenie, doświadczenie zawodowe, wymagania kwalifikacyjne:...
  • Specjalista ds. Księgowości

    Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.   Gdynia    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 godz.
    Opis stanowiska: kontrola i dekretacja dokumentów księgowo-finansowych; przygotowywanie przelewów bankowych; kontrola czynności z zakresu VAT oraz sporządzanie dekretacji podatkowych; analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, uzgadnianie sald kont księgowych w tym sald...

    SYLVA   Wiele    praca stacjonarna
    7 dni
    Jakie wyzwania na Ciebie czekają? Ewidencjonowanie i dekretowanie operacji związanych z działalnością spółki; obliczanie, ewidencjonowanie, weryfikacja poprawności wyliczeń zobowiązań wobec budżetu państwa (CIT, PIT, VAT, podatek od nieruchomości itp.) - w razie potrzeby kontakt z...