Praca.pl Praca
mlodszy specjalista specjalista ds ochrony srodowiska

Praca mlodszy specjalista specjalista ds ochrony srodowiska

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 7

  • Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. logistyki

    REMONDIS Sp. z o.o. - Warszawa   Warszawa, Zawodzie 18    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    6 godz.
    Zakres obowiązków: Tworzenie raportów z realizacji usług, Weryfikacja pracy pojazdów w systemie GPS, Współpraca z innymi działami firmy oraz klientami, Weryfikacja czasu pracy na podstawie kart pracy oraz tachografów, Rozpatrywanie reklamacji, Obsługa systemu BDO.
  • Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
    specjalista junior / mid  umowa na zastępstwo  pełny etat
    3 dni
    OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: przyjmowanie i weryfikowanie poprawności wniosków o wydanie zgody wodnoprawnej oraz prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie zgłoszeń wodnoprawnych, wydawanie zaświadczeń o sprzeciwie lub braku sprzeciwu w zakresie zgłoszeń...
  • Młodszy Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej i Testów

    ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.   Warszawa, ul. Działkowa 115a    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / kontrakt B2B
    3 dni
    Zakres obowiązków: Opracowywanie dokumentacji technicznej naszych rozwiązań oraz dokumentacji użytkownika; Przeprowadzanie testów manualnych; Bliska współpraca z zespołami wdrożeniowymi, programistycznymi oraz produkcyjnymi; Profil: Wiedzy z obszaru elektroniki oraz budowy sieci IP;...
  • Specjalista / Młodszy specjalista DevOps

    ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.   Warszawa, Jutrzenki 116    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Profil: Znajomość Kubernetes, helm; Dobra znajomość Linux; Podstawowa znajomość SQL; Znajomość docker oraz docker-compose; Znajomość administracji systemami Windows Server; Znajomości usług i protokołów sieciowych; Znajomość narzędzi z zakresu CI / CD; Mile widziane: Certyfikat...
  • Młodszy Specjalista ds. rejestracji próbek

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Słomczyn    praca stacjonarna   dziś wygasa
    8 dni
    Opis stanowiska Rejestracja próbek do badań w wewnętrznym systemie firmy; Kontakt z wewnętrznym Biurem Obsługi Klienta; Bieżące wykonywanie powierzonych zadań; Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem zarządzania zgodnym z wymaganiami PN-EN 17025;
  • Młodszy specjalista

    Ministerstwo Klimatu i Środowiska w Warszawie   Warszawa    praca stacjonarna
    6 dni