Praca Ochroniarz Białystok najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Ochroniarz podlaskie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Ochrony obiektu handlowego

    Securitas Polska   Bielsk Podlaski    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    19 godz.
    Twoje przyszłe zdania: monitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, ochrona mienia przed dewastacją i włamaniem, prowadzenie dokumentacji służbowej. Kwalifikacje: niekaralność, komunikatywność, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność. Mile widziane: doświadczenie w...
  • Pracownik patrolu interwencyjnego

    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    4 dni
    Zakres zadań: transport wartości pieniężnych podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia, podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia, monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, sumienna realizacja obowiązków...
  • Pracownik Ochrony na obiekcie handlowym

    Securitas Polska   Zambrów    praca stacjonarna
    5 dni
    Zakres obowiązków: obserwacja własna oraz przy pomocy systemu CCTV hali sprzedaży, podejmowanie interwencji sklepowych, prowadzenie dokumentacji służbowej. Kwalifikacje niekaralność, dyspozycyjność, zaangażowanie.

    6 dni
    Zakres obowiązków: obserwacja własna oraz przy pomocy systemu CCTV hali sprzedaży, podejmowanie interwencji sklepowych, prowadzenie dokumentacji służbowej. Kwalifikacje niekaralność, dyspozycyjność, zaangażowanie. Doświadczenie w pracy w ochronie mile widziane!