Praca Operator Maszyn Grodzisk Wielkopolski najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Operator Maszyn wielkopolskie najnowsze oferty pracy

  • Szlifierz

    WBS Sp. z o.o.   wielkopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Marki
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska pracy / zadania: Obsługa szlifierek do otworów oraz do płaszczyzn. Wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną. Kontrola jakości wykonanych elementów. Wymagania: Minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze szlifierek, w tym ze sterowaniem numerycznym. Bardzo dobra...
  • Pracownik linii produkcyjnej

    Tec-Point GmbH   wielkopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wymagania: Oferujemy pracę dla osób posiadających kwalifikacje i doświadczenie w branży mięsnej ale także dla osób bez doświadczenia(oferujemy przyuczenie i przeszkolenie). Brak przeciwwskazań do pracy z mięsem (alergie, choroby skóry). Brak przeciwwskazań do pracy w chłodniejszych...
  • Pracownik produkcji (branża medyczna)

    BERGMAN Deutschland GmbH   wielkopolskie
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  część etatu / pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Zadania: Montaż i kontrola jakości produktów medycznych np. dializatory, filtry, membrany do dializatorów; Pakowanie wyprodukowanych produktów przy pomocy zautomatyzowanych urządzeń; Organizacja i optymalizacja procesu produkcyjnego; Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej; Dbanie o porządek...

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat / część etatu  rekrutacja online
    3 dni
    Zadania: Produkcja wysokiej jakości włókien do membran dializatorów; Maszynowe nawijanie włókien na plastikowe koła; Oklejanie i odcinanie kolejnych sekcji włókien; Pakowanie i etykietowanie produktów; Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej; Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy;
  • Pracownik do produkcji roślinno-zwierzęcej

    Ecoterra Leslaw Moritz   wielkopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Świętajno
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    prawo jazdy kat. T;
  • Operator maszyn

    Powiatowy Urząd Pracy w Pile   Szydłowo    praca stacjonarna
    2 dni
  • Operator maszyn do obróbki drewna

    Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie   Orzeszkowo (pow. międzychodzki, gm. Kwilcz), Orzeszkowo    praca stacjonarna
    15 godz.
  • Operator maszyn rolniczych

    Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie   Strychowo    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    13 dni
  • Operator maszyn komunalnych / konserwator terenów zieleni

    Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu   Kalisz    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    13 dni
  • Pracownik produkcji - operator maszyn

    Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej   Środa Wielkopolska    praca stacjonarna
    6 dni
  • Operator cnc

    Powiatowy Urząd Pracy w Śremie   Mechlin    praca stacjonarna
    2 dni