Praca.pl Praca Lubelskie Lublin
Pracownik Informacji

Praca Pracownik Informacji Lublin

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    Medicover Stomatologia   Lublin, ul. Spokojna 2    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    2 dni
    Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych.
  • Inżynier sprzedaży

    ManpowerGroup   Lublin    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Obowiązki: Powołanie do ochrony: Inżynier Sprzedaży będzie odpowiedzialny za promowanie i sprzedaż naszych innowacyjnych rozwiązań technicznych w dziedzinie ochrony osobistej oraz technik bezpieczeństwa. Konsultacyjna sprzedaż: Osoba na tym stanowisku będzie głównym doradcą klientów,...
  • Specjalista

    Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie   Lublin    praca stacjonarna
    10 godz.
  • Starszy specjalista

    Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie   Lublin    praca stacjonarna
    7 dni