Praca Pracownik myjni Poznań

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Pracownik myjni samochodowej

    AAA AUTO   Poznań, Szwajcarska 14    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę
    8 dni
    Opis stanowiska: przygotowywanie pojazdów do sprzedaży i dbanie o ich wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny; współpraca z Klientem (np. pomoc w transporcie Klienta do banku czy urzędu); parkowanie pojazdów oraz ich transport na krótkich dystansach; realizacja drobnych napraw. Nasze wymagania:...

    Praca.pl Sp. z o.o.   Poznań    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    12 dni
    Twój zakres obowiązków: Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży w tym: mycie pojazdu w wewnątrz i zewnątrz, odkurzanie Pomoc w transporcie Klienta np. do banku czy urzędu; Kierowanie pojazdami na krótkich dystansach, parkowanie; Drobne naprawy; Fotografowanie aut;