Praca.pl Praca Podlaskie Zambrów
Pracownik Ochrony Fizycznej

Praca Pracownik Ochrony Fizycznej Zambrów

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Pracownik Ochrony na obiekcie handlowym

    Securitas Polska   Zambrów    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    2 dni
    Zakres obowiązków: obserwacja własna oraz przy pomocy systemu CCTV hali sprzedaży, podejmowanie interwencji sklepowych, prowadzenie dokumentacji służbowej. Kwalifikacje niekaralność, dyspozycyjność, zaangażowanie.

Praca Pracownik Ochrony Fizycznej podlaskie najnowsze oferty pracy

  • Koordynator ds. Ochrony Fizycznej

    Juwentus Serwis sp. z o.o.   Białystok    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: uczestnictwo we wstępnych negocjacjach handlowych w celu ewentualnego tworzenia lub weryfikacji planu ochrony fizycznej obiektu; kontrolowanie stanu zabezpieczenia obsługiwanych obiektów: odpowiedzialność za skuteczność i jakość wykonywanej pracy przez pracowników...
  • Pracownik patrolu interwencyjnego

    Securitas Polska   Bielsk Podlaski    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    1 dni
    Zakres zadań: transport wartości pieniężnych podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia, podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia, monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, sumienna realizacja obowiązków...
  • Pracownik Grupy Mobilnej z doświadczeniem

    Securitas Polska   Białystok    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie   34 zł brutto/mies.
    4 dni
    Zadania, które na Ciebie czekają: ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem, kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów, monitorowanie bezpieczeństwa na wyznaczonym terenie, raportowanie stanu bezpieczeństwa klientowi, współpraca z służbami porządkowymi, ujmowanie sprawców...