Praca.pl Praca
programista, Holandia

Praca programista, Holandia

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Programista CNC

    OTTO Special Staffing   Holandia, Oostrum
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    6 godz.
    Obowiązki Konfigurowanie maszyn Obsługa maszyn Programowanie maszyn Wymiana narzędzi Przygotowywanie zamówień Sprawdzanie jakości Dbanie o miejsce pracy Odczyt rysunków technicznych Wymagania Dobra kondycja fizyczna i siła Doświadczenie w pracy jako operator CNC Umiejętność czytania...
  • Programista tokarek CNC (m/k)

    Trenkwalder   Holandia, 1704 RG Heerhugowaard
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    2 dni
    Zakres zadań: interpretowanie rysunków technicznych, specyfikacji i innej dokumentacji w celu dokładnego zrozumienia procesu produkcji, programowanie maszyn tokarskich CNC-Style przy użyciu oprogramowania CAM, wykorzystując swoją konkretną wiedzę na temat funkcji maszyn Style, precyzyjne...
  • Niezależny Programista tokarek i/lub frezarek CNC (m/k)

    Trenkwalder   Holandia, Rotterdam
    2 dni
    Zadania: programowanie CNC, opracowywanie i optymalizacja programów CNC dla różnych operacji obróbki skrawaniem przy użyciu oprogramowania CAM, samodzielne programowanie, konfigurowanie i obsługa maszyn CNC do produkcji precyzyjnych komponentów, interpretowanie rysunków technicznych, planów...