Praca pup Leszno najnowsze oferty pracy

Praca pup mazowieckie pomorskie ... najnowsze oferty pracy

Oferty pracy Leszno

  • Magister Farmacji

    Apteka Dr.Max   Leszno, Al. Konstytucji 3-go Maja    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych; prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru; monitorowanie stanów w magazynie aptecznym;
  • Operator maszyn

    ManpowerGroup   Leszno (pow. warszawski zachodni, gm. Leszno), Leszno    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 500 - 7 000 zł brutto/mies.
    6 dni
    Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych przy pomocy komputera; Kontrola procesu produkcyjnego; Tworzenie raportów produkcyjnych; Usuwanie drobnych usterek; Kontakt z innymi działami firmy; Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku;...
  • Dyrektor Handlowy

    PHB Tyliński sp.jawna   Leszno    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat   6 000 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Opis stanowiska Zarządzanie zespołem sprzedaży, Kreowanie i wdrażanie strategii handlowej oraz odpowiedzialność za jej realizację, Aktywne pozyskiwanie Klientów i utrzymanie relacji z Kontrahentami, Koordynowanie osiągania celów sprzedażowych zespołu ,jak i samodzielna ich realizacja;...