Praca.pl Praca Śląskie Rybnik
Specjalista ds. ochrony danych

Praca Specjalista ds. ochrony danych Rybnik

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji

    ECOL Sp. z o.o.   Rybnik    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres obowiązków Nadzór nad funkcjonowaniem procesów nadawania uprawnień, zarządzania bezpieczeństwem informacji i zarządzania ryzykiem oraz monitorowanie ich skuteczności w oparciu o wymagania dyrektywy NIS2. Zarządzanie utrzymaniem dokumentacji dotyczącej uprawnień w systemach...

Praca Specjalista ds. ochrony danych śląskie najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka ds. administracji

    Kuźnia Polska S.A.   Skoczów    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres zadań: Zarządzanie codziennymi operacjami biura z, zapewniając sprawną organizację pracy oraz efektywną komunikację wewnątrz i na zewnątrz firmy. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zarządzanie pocztą elektroniczną oraz tradycyjną, dbając o terminowość...
  • Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu

    7 dni
    Zakres obowiązków Prowadzenie komunikacji z kontrahentem. Inicjowanie nowych kierunków rozwoju firmy. Inicjowanie współpracy partnerskiej na rzecz rozwoju firmy. Monitorowanie działań konkurencji. Monitorowanie i analizowanie sprzedaży. Udział w tworzeniu strategii marketingowej firmy....