Praca.pl Praca
specjalista specjalistka ds trade marketingu

Praca specjalista specjalistka ds trade marketingu

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Specjalista / Specjalistka ds. Trade Marketingu marki Vistula

    VRG S.A.   Kraków    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie: opracowywanie i wdrażanie trade planu, uwzględniającego cele biznesowe marki Vistula; koordynacja komunikacji brandowej i sprzedażowej we wszystkich kanałach, takich jak sklepy stacjonarne, e-commerce, aplikacje mobilne; zapewnienie...
  • Trade Marketing Specialist

    Nowy Styl   Jasło    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    7 dni
    Twój zakres obowiązków: aktywne kreowanie działań marketingowych dla rynków zagranicznych bieżące wsparcie marketingowe zespołu handlowego i klientów inicjowanie oraz prowadzenie kampanii marketingowych zwiększających sprzedaż na różnych rynkach kreowanie treści oraz nadzór nad...
  • Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

    BAGIETKA   Szczecin    praca stacjonarna
    umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Od kandydata oczekujemy: Minimum 5 lata doświadczenia w obszarze HR, Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii lub pokrewnych, Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu prawa pracy, Umiejętności pracy pod presją czasu oraz szybkiego podejmowania...
  • Staż - specjalista ds. marketingu i handlu

    Powiatowy Urząd Pracy w Opolu   Opole    praca stacjonarna
    1 dni
  • Pracownik ds. marketingu i handlu

    Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie   Zamość    praca stacjonarna
    7 dni