Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Ślusarz

FORCE - Future of Recruiting Central Erfurt GmbH

Niemcy, Niemcy

9 dni temu

Ślusarz
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska pracy:
  • montaż konstrukcji stalowych
  • konserwacja oraz naprawa maszyn
  • obróbka metalu
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe
Mile widziane:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • świadectwo ukończenia szkoły, certyfikat lub wieloletnie doświadczenie
Nasza Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach, stawki indywidualnie dopasowane do pracownika (na wynagrodzenie wpływ ma doświadczenie oraz poziom znajomości języka niemieckiego)
  • BEZPŁATNE zaliczki (bez kosztów pobocznych)
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)
  • dieta płacona do każdej godziny pracy
  • możliwość przejęcia kosztów za nocleg
  • ubrania robocze (Würth)
  • niemiecka umowa o pracę
  • niemieckie ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • zaopatrujemy naszych przyszłych pracowników w urządzenia marki HILTI

Poznaj stanowisko: Ślusarz
Ślusarz to rzemieślnik, który zajmuje się obróbką metalu. W tym zawodzie wyróżniamy: ślusarza urządzeń komunalnych, ślusarza sprzętu domowego, ślusarza samochodowego, ślusarza wyrobów artystycznych oraz ślusarza konstrukcji stalowych. Tak więc, w zależności od specjalizacji - ślusarz ma różne zadania i stosuje różne technologie do pracy. Pracownik ten wyrabia, m.in. zamki, klucze, okucia do ...
Praca Ślusarz