"STANWEX" I

od 51 do 250 prac. Transport, Pojazdy

Jesteśmy obecni na rynku europejskim już od ponad 29 lat. W tym czasie zgromadziliśmy wiedzę i pozyskaliśmy specjalistów, dzięki którym jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom kompleksowe usługi logistyczne, autoryzowany serwis samochodów ciężarowych oraz okręgową stację kontroli pojazdów. Stawiamy na szybkie i fachowe realizowanie zleceń.

Posiadamy do dyspozycji 160 środków transportu dostosowanych do wymagań różnych branż, co pozwala nam zaoferować każdemu Klientowi właściwe rozwiązanie. Dysponujemy chłodniami, naczepami i zestawami, dzięki którym jesteśmy w stanie podejmować się najbardziej skomplikowanych zleceń i przewozić towary wymagające transportu w określonych warunkach.

Cały czas się rozwijamy i doskonalimy nasze umiejętności. Optymalizacja procesów pozwala na szybkie podejmowanie decyzji, co przekłada się na sprawną i terminową dostawę. Poszukujemy rozwiązań mogących jeszcze bardziej usprawnić procesy logistyczne i organizować transport międzynarodowy z dbałością o każdy szczegół.

Nasze wysokie kwalifikacje w dziedzinie transportu potwierdzają liczne certyfikaty oraz licencje i zezwolenia, a wszystkie przewożone przez firmę towary objęte są ubezpieczeniem OCPiS na kwotę 1 000 000 euro. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo każdego przewozu.

Aktualne oferty pracy

Firma "STANWEX" I nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

"STANWEX" I

Sobiekursk 100

05-480 Karczew