W ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. koncentrujemy się na dostarczaniu produktów i usług IT, w tym na ich integracji i rozwoju. Wdrażamy rozwiązania stacjonarne, mobilne oraz oparte o chmurę obliczeniową (cloud computing). Nie tylko wdrażamy systemy klasy ERP m.in. Comarch - system ERP Optima, Comarch - system ERP XL oraz Soneta - system ERP enova365, ale także prowadzimy szkolenia i serwis oferowanych produktów. W swoim portfolio posiadamy rozwiązania uznanych marek IT rynku światowego, jak również tworzymy i rozwijamy własne marki.

Poszukujemy pasjonatów nowych technologii oraz profesjonalistów działających na rynku IT. Ludzi stale rozwijających własne kompetencje, pasje oraz pomysły. Którzy oprócz doświadczenia i wiedzy merytorycznej posiadają umiejętność dostrzegania nowych trendów i zmian, w stale zmieniającej się rzeczywistości nowych technologii. Doceniamy wiedzę, ambicje, innowacyjne myślenie oraz otwartość i dobrą organizację pracy.

Archiwalne oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych Android / iOS

    ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.   Rzeszów    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid / senior
    920 dni
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na platformy Android i/lub iOS. Będzie brała udział w tworzeniu nowych, interesujących rozwiązań.
  • Senior .NET Developer

    specjalista mid / senior
    920 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie .NET Framework, .NET Core; Przygotowywanie specyfikacji technicznych dla nowych rozwiązań Współpraca w opracowywaniu nowych rozwiązań i obieraniu kierunków...
  • Specjalista ds. wdrożeń systemów ERP

    ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.   Rzeszów    praca stacjonarna
    920 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: realizacja projektów w zakresie instalacji i wdrażania systemów informatycznych klasy ERP; testowanie rozwiązań informatycznych; instalowanie oraz konfiguracja systemu zgodnie z ustaloną dokumentacją projektową; wsparcie merytoryczne, techniczne,...
  • ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.
    932 dni
    Zakres zadań: nawiązywanie i dbanie o zachowanie długofalowych relacji z Klientami; profesjonalne dobieranie rozwiązań dla indywidualnych potrzeb Klienta; współtworzenie oraz wdrażanie strategii sprzedażowej Spółki w podległym regionie; praca nad krótko i długoterminowymi planami...

ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.

ul. Rejtana 55

35-326 Rzeszów