OVB Allfinanz - Praca w Europejskim Koncernie Finansowym liczącym ponad 50 lat na rynku europejskim. Zajmujemy się kompleksową obsługą finansowo - ubezpieczeniową klientów. Posiadamy blisko 4 mln klientów w całej Europie.

Archiwalne oferty pracy

  • Konsultant klienta

    OVB Allfinanz   lubelskie, Lublin    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa agencyjna  pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa   3 000 - 6 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1030 dni
    Opis stanowiska: Szukam osób wytrwałych, ambitnych, nie uciekających od wyzwań do pracy w branży finansowej. Wiek i doświadczenie nie mają dla mnie znaczenia. Szczegółowych informacji udzielę na rozmowie rekrutacyjnej.

    Consulting Db Grzegorz Zieliński Doradztwo Finansowe   lubelskie, Lublin    praca stacjonarna
    1070 dni
    Propozycja pracy dla osób które: są zmęczone byciem kolejną cyfrą w tabelce; są zmęczone wynagrodzeniem nie adekwatnym do posiadanej odpowiedzialności i nakładu pracy; są zmęczone ciągłym dążeniem do ideału poprzez próby realizowania nierealnych targetów; Pracuj dla siebie i na...

Consulting Db Grzegorz Zieliński Doradztwo Finansowe

Leonarda 7 lok. 58

20-625 Lublin