Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o.

od 51 do 250 prac. Produkcja

Marka "Cukiernia Mistrza Jana" istnieje na polskim rynku od 1995 roku. Jednak tradycja i produkcja wyrobów ciastkarskich i cukierniczych jest znacznie dłuższa. Wyroby "Mistrza Jana" przygotowywane są z najlepszych starannie dobranych składników, według tradycyjnych receptur sprawdzanych i doskonalonych od ponad 100 lat. Nowoczesna technologia, higieniczne przemysłowe metody produkcji dają wyrób najwyższej jakości. Od początku działalności firma wyprzedzała w pomysłach innych graczy na rynku oferując innowacyjne produkty trafiające w niszę rynkową. Nowoczesne opakowania zapewniają świeżość i trwałość. Słodycze te z pewnością są w stanie zadowolić wszystkich smakoszy.

Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o. od lipca 2007r należy do irlandzkiego holdingu MC CAMBRIDGE GROUP. Zakład ten jest jedynym w holdingu, który funkcjonuje poza Irlandią i Wielką Brytanią.

Aktualne oferty pracy

Firma Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Dodaj opinię o " Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o.

ul. Łukasińskiego 110

71-215 Szczecin