Praca Analityk Rynku Grodzisk Mazowiecki najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Analityk Rynku mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Analityk biznesowy ds. crm

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa na zastępstwo  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole:zbierasz i analizujesz wymagania biznesowe dla nowych rozwiązań informatycznych i zmian istniejących systemów,bierzesz udział w spotkaniach z klientami wewnętrznymi w zakresie funkcjonalności CRM korporacyjnego,wdrażasz narzędzia umożliwiające optymalizację...
  • Ekspert ds. Asortymentu Art. Przemysłowych

    Carrefour Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    7 godz.
    Twoje zadania: analiza i planowanie promocji, analiza rynku (badanie konkurencji bezpośredniej), raportowanie sprzedaży i stoku oraz innych, planowanie i estymacja produktów, przygotowywanie wysyłek towarowych, przygotowanie i planowanie ekspozycji towaru w sklepach, budowa planogramów -...
  • Strategy & Team Member

    PwC   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)
    10 godz.
    You will be one of the key members of the Strategy& team, responsible for solving complex business problems, driving value-added and quality delivery for Clients, supporting international practice growth, and developing business with our current and target Clients. We are looking for ambitious...