Praca Ochroniarz Kobyłka najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Ochroniarz mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Agent Ochrony

    Juwentus Serwis sp. z o.o.   Warszawa, Centrum    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    1 dni
    Zakres czynności: ochrona fizyczna mienia; obchody kontrolne obiektu; kontrola osób wchodzących i wychodzących; Oczekujemy: sumienności i zaangażowania; dyspozycyjności; niekaralności mile widziane osoby posiadające status studenta/ucznia
  • Agent Ochrony - Obiekt Handlowy

    Juwentus Serwis sp. z o.o.   Warszawa, Wola    praca stacjonarna
    2 dni
    Zakres czynności: ochrona fizyczna mienia; obchody - linia kas interwencja w sytuacji zagrożenia;
  • Kwalifikowany Pracownik Ochrony

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Warszawa, Wola    praca stacjonarna
    5 dni
    OBOWIĄZKI: Ochrona budynku biurowego Dozorowanie obiektu (obchody) Sporządzanie dziennych raportów; Monitoring; Obserwacja osób wchodzących i wychodzących; WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE: Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony; Znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym;...
  • Strażnik SOK

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia na obszarze kolejowym (w pociągach i innych pojazdach kolejowych oraz w pomieszczeniach przeznaczonych do obsługi podróżnych korzystających z transportu kolejowego na dworcach kolejowych), kontrola...

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Pilawa    praca stacjonarna
    2 dni
  • Pracownik ochrony

    Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy   Warszawa    praca stacjonarna
    1 dni