Praca.pl Praca
Pracownik sprzatajacy sprzatanie w zakladzie produkcyjnym

Praca Pracownik sprzatajacy sprzatanie w zakladzie produkcyjnym

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Pracownik myjni w zakładzie produkcyjnym

    Bell Polska Sp. z o.o.   Niepołomice, ul. Mokra 11    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 200 - 6 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: mycie pomieszczeń wraz ze znajdującymi się tam urządzeniami i sprzętem; Wymagania: gotowość do pracy w systemie zmianowym; odpowiedzialność, obowiązkowość; umiejętność pracy w zespole; książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia;
  • Pracownik sprzątający w zakładzie produkcyjnym

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Koło, ul. Toruńska    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    6 dni
    Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Mycie i dezynfekcja maszyn i urządzeń w zakładzie produkcji spożywczej; Sprzątanie kuchni,stołówki,szatni i toalet; Odkurzanie, mopowanie; Mycie pojemników;...