Firma MOBI Sp. z o.o. powstała w 1991 roku i od 30 lat aktywnie działa w branży przemysłowej na rynku krajowym i międzynarodowym, oferując wyroby hutnicze oraz tworzywa sztuczne

Aktualne oferty pracy

  • Specjalista ds. handlu ze znajomością języka niemieckiego

    MOBI Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę
    18 godz.
    Od 30 lat powiększamy bazę naszych Klientów branży stalowej oraz tworzyw sztucznych w Polsce i zagranicą. Oczekujemy: Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego; Mile widziana znajomość innego języka obcego;
  • Specjalistka / Specjalista ds. administracji i obsługi sekretariatu

    MOBI Sp. z o.o.   Wrocław, Krzyki    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: Prowadzenie dokumentacji biurowej; Administrowanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą; Kontakt telefoniczny i mailowy; Pozostałe prace administracyjno – biurowe i inne czynności wynikające ze specyfiki stanowiska.
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

MOBI Sp. z o.o.

Skarbowców 23a

53-025 Wrocław