Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. Handlowych

Praca Specjalista ds. Handlowych wielkopolskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 61

  • Manager ds. Współpracy z Partnerami

    Benefit Systems S.A.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna   dziś wygasa
    asystent  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    8 dni
    Sprawdź swój codzienny plan treningowy rozwój relacji biznesowych z restauracjami w portfelu; research potencjalnych dostawców do współpracy za pomocą dostępnych narzędzi; pozyskiwanie nowych dostawców dla Lunching i podpisywanie z nimi umów; dostarczanie ofert menu do banku ofert;...
  • Agent Nieruchomości

    RE/MAX Polska   Poznań    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  rekrutacja online
    12 dni
    Szukasz nowego pomysłu na siebie? Myślisz o branży nieruchomości? Lubisz wyzwania i pracę z ludźmi? Chcesz się rozwijać i korzystać z dużego doświadczenia najlepszych w branży? Jesteś agentem nieruchomości, ale myślisz o większej samodzielności, i chcesz zarabiać więcej, rozwijać...
  • Specjalista ds. Rozwoju Elektromobilności (stacje ładowania)

    ELOMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   wielkopolskie    praca zdalna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Twoje zadania: Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych dzierżawą miejsc parkingowych pod ładowarki lub montażem stacji ładowania pojazdów elektrycznych, Przeprowadzanie audytów i wizji lokalnych u klientów, Sporządzanie i negocjowanie ofert dla klientów, Współpraca z działem technicznym.
  • Staż we Wsparciu Procesów Sprzedaży

    GRUPA PZU   Poznań    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  rekrutacja online
    14 dni
    Poznanie poprzez udział w szkoleniach i warsztatach produktów ubezpieczeniowych skierowanych do Klientów indywidualnych i MSP; Ocena undewrwitingowa w systemie sprzedażowym ofert przygotowanych przez Pośredników Sprzedaży; Wspieranie Pośredników Sprzedaży w zakresie wiedzy o produktach...
  • Specjalista do spraw handlu (sprzedaży)

    Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim   Grodzisk Wielkopolski    praca stacjonarna
    3 dni
  • Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)

    Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu   Kalisz    praca stacjonarna
    3 dni