Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Orzysz
Specjalista ds. Kadr i Płac

Praca Specjalista ds. Kadr i Płac Orzysz najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Specjalista ds. Kadr i Płac warmińsko-mazurskie najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Kadr i Płac

    Praca.pl Sp. z o.o.   Olsztyn    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników; Obliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac; Rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich; Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników; Nadzór nad aktualnością...
  • Specjalista ds. HR

    ALKAZ Plastics S.A.   Olsztyn    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Oczekiwania: doświadczenie na takim stanowisku; znajomość technik rekrutacji i selekcji; dobra znajomość prawa pracy; znajomość najlepszych praktyk rekrutacyjnych i dbałość o wizerunek pracodawcy; mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego;