Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Praca Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością Gdańsk

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Inżynier ds. Systemów Jakości

    Aptiv   Gdańsk, Ul. Nowatorów 20
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 godz.
    Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Nowatorów 20 Twoja rola: Będziesz odpowiadać za zapewnienie zgodności systemu zarządzania w Aptiv Gdańsk z wymaganiami normy IATF16949, procedur korporacyjnych oraz specyficznych wymagań klientów. Twoje obowiązki będą obejmować m.in.: Nadzorowanie,...
  • Senior Regulatory Affairs Specialist

    Cognizant Technology Solutions Poland Sp z o o   Gdańsk    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Operational Responsibilities: Being first-level support and guiding Juniors to compile regulatory documentation with 100% quality targets met and solve validation errors, Performing technical quality control of dossier documents, and complex submissions ensuring adherence to internal and external...

Praca Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka zapewnienia jakości

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Uczestnictwo w nadzorze nad przestrzeganiem zasad GMP w komórkach organizacyjnych JB API; Koordynowanie i współuczestnictwo w procesach jakościowych (działania wyjaśniające, działania korygująco-naprawcze, kontrola zmian, przegląd jakości produktów) Weryfikacja i ocena Raportów...