Praca.pl Praca
specjalista w zakresie psychologii

Praca specjalista w zakresie psychologii

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 6

  • Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia psychologicznego

    Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu
    1 dni
    Będziesz odpowiadać za: przeprowadzanie badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu oraz psychologii pracy, w tym: dobór narzędzi i metod oceny predyspozycji do kierowania tramwajem, przeprowadzanie badan zgodnie z wymaganiami, wydawanie orzeczeń, analiza i interpretacja wyników,...
  • Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Rekrutacji

    PwC   Warszawa    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista mid / senior
    6 dni
    Twoja przyszła rola: odpowiedzialność za kompleksową realizację projektów rekrutacyjnych (end to end) do jednej z linii biznesowych, przygotowanie strategii poszukiwań kandydatów, wykorzystanie różnych narzędzi rekrutacyjnych w tym portali profesjonalnych i mediów społecznościowych,...
  • Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Analiz i Strategii (Sekcja Programów Pilotażowych)

    Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    12 dni
    Główne zadania: Prowadzenie projektów z zakresu projektowania nowych programów pilotażowych dla przedsiębiorców; Facylitacja spotkań i warsztatów (on-line i on-site); Przygotowanie i prowadzenie badań jakościowych; Opracowanie raportów z tematów związanych z przedsiębiorczością w...
  • Młodszy specjalista

    Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi   Łódź    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)
    7 dni

    Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi   Łódź    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    młodszy specjalista (junior)
    8 dni

    8 dni