Praca.pl Praca
starszy specjalista starsza specjalistka technolog

Praca starszy specjalista starsza specjalistka technolog

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Starszy Specjalista ds. Kontroli Produkcji

    LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior
    1 dni
    Zadania: Koordynacja i analiza usterek powstałych w trakcie obsługi w oparciu o pracochłonność oraz koszt; Kontrola poprawności i zasadności usterek; Weryfikacja poprawności zabudżetowania obszaru produkcji. Wymagania: Znajomość procesów technologicznych i produkcyjnych z uwzględnieniem...
  • Specjalista / Specjalistka - Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Analiz (Pracownia Analiz Sensorycznych)

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  pełny etat
    2 dni
    Opis stanowiska Przygotowanie próbek do badań sensorycznych; Przeprowadzanie badań sensorycznych, udział w panelu oceniającym; Analiza wyników oraz opracowywanie raportów z badań; Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem zarządzania jakością; Autoryzacja wyników badań;...
  • Starszy specjalista / Starsza specjalistka technolog

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Zadania: Opracowanie, optymalizacja oraz wdrożenie technologii wytwarzania aktywnych substancji farmaceutycznych. Opracowanie ekonomicznej technologii otrzymywania substancji aktywnej przy pomocy QbD i OFAT. Realizacja wdrożeń nowych technologii otrzymywania substancji aktywnej do skali...