Archiwalne oferty pracy

  • Specjalista / Inżynier ds. zintegrowanego systemu zarządzania (ISO)

    Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o.   Legnica    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1018 dni
    Zakres obowiązków: wsparcie Pełnomocnika ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania w realizacji zadań i obowiązków, w tym w szczególności w zakresie następujących obszarów: organizacja i nadzór nad przeprowadzaniem audytów wewnętrznych Zintegrowanego Systemu Zarządzania jakością,...
  • Płatne praktyki w obszarze cyfryzacji produkcji

    praktykant/stażysta  umowa o pracę  pełny etat
    1018 dni
    Jakie obowiązki są przewidziane: wsparcie rozwoju cyfrowych systemów wspomagających produkcję; praca w systemie Big Data (tworzenie prostych algorytmów, zapytań, budowa interfejsu użytkownika) analiza i interpretacja wyników zbieranych w systemie Big Data; szkolenie pracowników z obsługi...
  • Starszy specjalista ds. personalnych - kadry i płace

    1022 dni
    Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która posiada wiedzę w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,umie ją stosować i interpretować przepisy; posiada doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym oraz dużą wiedzę w zakresie rozliczania wynagrodzeń w systemie SAP HR...

Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Jaworzyńska 289

59-220 Legnica