Teraz rekrutuje

Adrenaline.pl

5 aktualnych ofert pracy Handel i Sprzedaż

Adrenaline.pl jest właścicielem firmowych sklepów NIKE i ADIDAS w największych galeriach handlowych w kraju (NIKE: Wrocław, Gdynia, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Olsztyn, Kraków, Zielona Góra; ADIDAS: Bydgoszcz, Olsztyn, Gdynia), a także sklepów on-line:

ADRENALINE.PL, SNEAKERSHOP.PL, JEJSKLEP.PL.

Mamy dostęp do najnowszej i pełnej oferty naszych partnerów skierowanej dla każdego wraz z kolekcjami specjalnymi, do których dostęp mają jedynie wybrani partnerzy NIKE i ADIDAS na świecie.

Nasz zespół tworzą młodzi, aktywni ludzie, którzy łączą swoją pasję do sportu ze specjalistyczną wiedzą. Jako zespół jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi modowymi i technologicznymi nowinkami. Posiadamy wiedzę oraz szkolimy osoby, z którymi współpracujemy, abyśmy razem byli najlepsi!

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Adrenaline.pl"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Adrenaline.pl:
Bestee

Dotąd najlepsza firma w jakiej pracowałam a to ze wzdjędu na cudownych ludzi bardzo pomocnych uczynnych i bezinteresownych. Aż chciało się przychodzić do pracy:) Inne rzeczy jak warunki finansowe itd również w porządku. Warto dać tej firmie szansę

5

aktualnych ofert pracy

Adrenaline.pl

Wyszyńskiego 1/302

10-457 Olsztyn