Mark2 Corporation FM Poland jest międzynarodową Spółką o wieloletnich tradycjach.

Naszym Klientom oferujemy zintegrowane usługi facility managementu.

M2C dzięki wieloletniemu doświadczeniu i know- how w zakresie bezpieczeństwa, konserwacji, utrzymania czystości oraz facility managementu, stała się istotnym podmiotem wyznaczającym trendy na rynkach europejskich.

Swój międzynarodowy zakres działania i nowoczesne podejście do realizowanych usług M2C potwierdziło powołaniem unikatowego zrzeszenia 21STFM, skupiającego Spółki działające w ramach IMF w całej Europie.

Archiwalne oferty pracy

  • Koordynator biura

    Mark2 Corporation   Wrocław    praca stacjonarna
    1374 dni
    Zakres obowiązków: Kompleksowe wsparcie administracyjne zespołu i profesjonalne prowadzenie biura, Monitorowanie obiegu dokumentów i zapewnienie jego prawidłowego przebiegu, Współpraca z dostawcami usług oraz współuczestniczenie w ich wyborze, Obsługa administracyjna spraw kadrowych i...
  • Pracownika ochrony do Galerii Handlowej

    Mark2 Corporation   Koszalin    praca stacjonarna
    1374 dni
    Wymagania: Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy; Punktualność; Zaangażowanie; Niekaralność; Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności;
  • Główny Specjalista ds. kadr i płac

    1374 dni
    Obowiązki: Samodzielna obsługa płacowa firmy; Obliczanie oraz ewidencja wynagrodzeń i składek pracowniczych, w tym dla pracowników niepełnosprawnych; Reprezentowanie firmy i stały kontakt z instytucjami rządowymi (ZUS, US, PFRON, PIP) Ewidencja dokumentacji pracowniczej (urlopy,...
  • Pracownik ochrony

    1694 dni
    Odpowiedzialność za fizyczną ochronę osób i mienia na obiektach w Bielanach Wrocławskich i Okmianach.

Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o.

Ostrobramska 75c

04-175 Warszawa