Główny Specjalista ds. kadr i płac

Mark2 Corporation

Wrocław

20 dni temu

Mark2 Corporation FM Poland posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • Samodzielna obsługa płacowa firmy
  • Obliczanie oraz ewidencja wynagrodzeń i składek pracowniczych, w tym dla pracowników niepełnosprawnych
  • Reprezentowanie firmy i stały kontakt z instytucjami rządowymi (ZUS, US, PFRON, PIP)
  • Ewidencja dokumentacji pracowniczej (urlopy, zaświadczenia zdrowotne i inne zaświadczenia dot. pracy)
  • Obsługa i tworzenie dokumentacji księgowej
  • Obsługa zatrudnionych pracowników
Wymagania:
  • Wymagane min. 3 lata doświadczenia jako specjalista ds. kadr i płac - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Nagrody finansowe za dobre wyniki
  • Kursy doszkalające
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Kreatywną pracę w przyjaznym środowisku
Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”