Teraz rekrutuje

Grupa Inter Cars

11 aktualnych ofert pracy od 1001 do 2000 prac. Motoryzacja

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.
Inter Cars S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów Perfect Service, Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium, Q-Service Moto, Q-Service MotorSport oraz Q-Service Off Road.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Grupa Inter Cars"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Grupa Inter Cars:
pracuje

ludzie różni, ale za firmą przemawia wiele, przede wszystkim dobre zarobki zależne od umiejętności i stanowiska, możliwość rozwoju w branży i stabilność. myślę że to wiele, dlatego firma godna polecenia

11

aktualnych ofert pracy

Grupa Inter Cars

ul. Powsińska 64

02-903 Warszawa