INTER-BUD Developer – jakość i doświadczenie

Jesteśmy jednym z liderów rynku deweloperskiego w Krakowie, z 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, który wybudował i przekazał ponad 4,5 tysiąca mieszkań i apartamentów, 6 dużych znanych osiedli mieszkaniowych i 4 osiedla domów jednorodzinnych. Przykładamy duże znaczenie do lokalizacji, które zawsze mają charakter wyjątkowy i prestiżowy oraz przyczyniamy się w znacznym stopniu do zrewitalizowania dużego obszaru krakowskich Grzegórzek oraz Mistrzejowic. Aktualnie w ofercie znajdują się takie inwestycje jak Wiślane Tarasy 2.0, Grzegórzki Park, Fabryczna City, Piasta Towers, czy kameralne osiedle Panorama Kliny oraz gotowe osiedle domków jednorodzinnych Nove Skotniki.

INTER-BUD Developer był wielokrotnie nagradzany nie tylko za działalność w dziedzinie budownictwa, ale również za konsekwentną realizację ogólnodostępnych przestrzeni miejskich i tworzenie ram dla budowy więzi społecznych. Jesteśmy wielokrotnym zdobywcą statuetki Złotego Sokoła, tytułów Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku i laureatem nagrody głównej w konkursie Budowa Roku.

Archiwalne oferty pracy

  • Technik Obiektu – Konserwator - Automatyk

    F.R.B. INTER-BUD sp. z o.o. sp. k   Kraków    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    400 dni
    Opis stanowiska: Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych w zakresie instalacji elektrycznych, sanitarnych, przeciwpożarowych teletechnicznych i innych; Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji,...
  • Serwisant - Konserwator - Chłodnik

    400 dni
    Zadania: Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń; Realizacja działań prewencyjnych w tym przeglądy, naprawy i serwisowanie instalacji oraz; wyposażania budynku w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania nieruchomości; Diagnozowanie awarii...
  • Hydraulik

    400 dni
    Opis stanowiska: obsługa obiektów mieszkalnych i usługowych; naprawy usterek; wykonywanie prac montażowych; utrzymywanie budynków w sprawnym funkcjonowaniu od strony hydraulicznej;

F.R.B. INTER-BUD sp. z o.o. sp. k

Rozrywka 24/55

31-419 Kraków