Praca ŁÓDŹ Najnowsze oferty pracy

Znalezione oferty - 698
 • PolecamyPolecamy
  Pracownik magazynowyAmazon
  Łódź, Pawlikowice, Pabianice
  Oferta tygodnia
  2 dni
 • Programista .NET Asseco Data Systems S.A.
  Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Zduńska Wola, Sieradz, Łowicz, Wieluń, Opoczno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Łask, Rawa Mazowiecka, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny
  Oferta tygodnia
  19 godz.

Praca w Łodzi

Łódź to miasto dawnych fabryk i wielu ciekawych zabytkowych miejsc i budynków. To także interesujące pod względem turystycznym miasto. Najsłynniejsza ulica Piotrowska znana jest nie tylko w naszym kraju, ale również za jego granicami.

Łódź rozwija się dynamicznie, co widać w ilości nowych inwestycji oraz rosnącym zainteresowaniu ze strony potencjalnych studentów czy pracowników. Każdego roku w Łodzi pojawiają się nowe inwestycje i to właśnie one podnoszą jakość życia mieszkańców miasta oraz jego wartość gospodarczą i inwestycyjną.

Łódź to nie tylko miasto słynące z polskiej produkcji filmowej i międzynarodowych eventów artystycznych. Od kilku lat Łódź rozwija się w zakresie usług outsourcingowych. Tym samym stanowi jedno z największych centrów BPO na terenie Polski. Sektor usług dla biznesu stanowi największy odsetek liczby osób zatrudnionych ogółem w mieście. Łódzki rynek pracy to także wszechobecna branża IT.

Rozbudowa infrastruktury drogowej przyczynia się do stabilnego zatrudnienia w branży drogowej oraz wzrostu znaczenia inwestycyjnego tego terenu. Miasto to obecnie także zagłębie szeroko pojętych usług bankowych i biurowych.

Łódź uznawana jest wśród inwestorów za miasto, które sprzyja rozwojowi biznesu. Odzwierciedleniem tego są pojawiające się każdego roku nowe inwestycje w różnorodnych zakresach np. infrastrukturze drogowej, mieszkaniowej, biurowej, czy transportowej.

Obszary, które jeszcze nie zostały zagospodarowane inwestycyjnie, z pewnością długo nie pozostaną puste. Centralne położenie miasta na mapie Polski sprawia wrażenie idealnej lokalizacji dla rozwoju firm zarówno z kapitałem polskim, jak i zagranicznym.

Łódź jako ośrodek akademicki kształci wysokiej klasy specjalistów w różnorodnych dziedzinach. W związku rozbudową miasta i planowanymi kolejnymi etapami o pracę w Łodzi nie muszą się martwić także wyspecjalizowani fachowcy.