Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty

Praca Łódź Najnowsze oferty pracy

Znalezione oferty - 452

Praca w Łodzi

Łódź to miasto dawnych fabryk i wielu ciekawych zabytkowych miejsc i budynków. To także interesujące pod względem turystycznym miasto. Najsłynniejsza ulica Piotrowska znana jest nie tylko w naszym kraju, ale również za jego granicami.

Łódź rozwija się dynamicznie, co widać w ilości nowych inwestycji oraz rosnącym zainteresowaniu ze strony potencjalnych studentów czy pracowników. Każdego roku w Łodzi pojawiają się nowe inwestycje i to właśnie one podnoszą jakość życia mieszkańców miasta oraz jego wartość gospodarczą i inwestycyjną.

Łódź to nie tylko miasto słynące z polskiej produkcji filmowej i międzynarodowych eventów artystycznych. Od kilku lat Łódź rozwija się w zakresie usług outsourcingowych. Tym samym stanowi jedno z największych centrów BPO na terenie Polski. Sektor usług dla biznesu stanowi największy odsetek liczby osób zatrudnionych ogółem w mieście. Łódzki rynek pracy to także wszechobecna branża IT.

Rozbudowa infrastruktury drogowej przyczynia się do stabilnego zatrudnienia w branży drogowej oraz wzrostu znaczenia inwestycyjnego tego terenu. Miasto to obecnie także zagłębie szeroko pojętych usług bankowych i biurowych.

Łódź uznawana jest wśród inwestorów za miasto, które sprzyja rozwojowi biznesu. Odzwierciedleniem tego są pojawiające się każdego roku nowe inwestycje w różnorodnych zakresach np. infrastrukturze drogowej, mieszkaniowej, biurowej, czy transportowej.

Obszary, które jeszcze nie zostały zagospodarowane inwestycyjnie, z pewnością długo nie pozostaną puste. Centralne położenie miasta na mapie Polski sprawia wrażenie idealnej lokalizacji dla rozwoju firm zarówno z kapitałem polskim, jak i zagranicznym.

Łódź jako ośrodek akademicki kształci wysokiej klasy specjalistów w różnorodnych dziedzinach. W związku rozbudową miasta i planowanymi kolejnymi etapami o pracę w Łodzi nie muszą się martwić także wyspecjalizowani fachowcy.