Praca Biolog Elżbietów najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Biolog mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Mikrobiolog - laboratorium weterynaryjne

    Vetlab Sp. z o.o.   Warszawa, al.Krakowska 110/114    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    4 godz.
    Zakres obowiązków: wykonywanie analiz mikrobiologicznych (posiewy, identyfikacja, antybiogramy), konsultowanie wyników badań, prowadzenie dokumentacji.
  • Młodszy Specjalista ds. rejestracji próbek

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Słomczyn    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Opis stanowiska Rejestracja próbek do badań w wewnętrznym systemie firmy; Kontakt z wewnętrznym Biurem Obsługi Klienta; Bieżące wykonywanie powierzonych zadań; Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem zarządzania zgodnym z wymaganiami PN-EN 17025;
  • Młodszy asystent diagnostyki laboratoryjnej

    Instytut Hematologii i Transfuzjologii   Warszawa, Pracownia Zgodności Tkankowej IHiT    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Przyjmowanie i rejestrowanie próbek materiału przysłanego na badania do Pracowni, Wykonywanie wszystkich czynności technicznych prowadzących do wykonania badania, Praca z materiałem biologicznym, izolacja DNA, Wykonywanie badań laboratoryjnych (PCR-SSP,SSO; SBT; NGS) z zakresu...
  • Młodszy Specjalista ds. Biodruku 3D

    Polbionica sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Główne zadania i obowiązki: Samodzielna realizacja prac badawczo-rozwojowych z zakresu biomateriałów wykorzystywanych w technologii biodruku 3D. Przeprowadzanie analiz fizyko-chemicznych i biologicznych na biodrukowanych modelach. Opracowywanie biotuszy o nowych właściwościach. Rozwój...