Teraz rekrutuje

Tesco Polska Sp. z o.o.

21 aktualnych ofert pracy od 2001 do 5000 prac. Handel i Sprzedaż

Poznaj TESCO


Tesco Polska jest częścią międzynarodowej firmy o brytyjskich korzeniach. Na polskim rynku firma działa już od 20 lat zatrudniając ponad 20 000 pracowników.
Tesco w Polsce to zarówno sklepy, centra dystrybucyjne jak i biuro główne.

Więcej

Korzyści pracy w TESCO

bony, paczki świąteczne

dofinasowanie wypoczynku

karty sportowe na preferencyjnych warunkach

bilety do kina

kupony na wyprawkę szkolną

oferta prywatnej opieki medycznej

Więcej

Dodaj opinię o "Tesco Polska Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Tesco Polska Sp. z o.o.:
Rys33

Ja pracowałem jako doradca klienta przez 2,5 roku do końca 2019. Zarobki ok, ale to co było najlepsze to atmosfera, bardzo zgrany zespól. Przychodziłem do pracy z przyjemnościa. Sama praca czasem stresująca, jak to w sprzedaży, ale z drugiej strony gdy ktoś jest zmotywowany, może się sporo nauczyć. Ogólnie moją pracę tam oceniam bardzo dobrze, polecam osobom, którzy chcą się nauczyć obsługi klienta i sprzedaży

Oczekujące...
Ten komentarz jest oczekujące na zatwierdzenie.
Maryna Korzhenevska

Dzień dobry szukam pracy. Nie mam doswiadczenija, ale bardzo chciałabym pracować w dziale obsługi klienta, vyklad towary lub kasjer. Uczę się wszystkiego szybko. Nie boję się pracy. Jestem dyspozycyjna. Pracuję w Polsce od 3 lat. Mam kartę czasowego pobytu na 3 lata. Bardzo potrzebuję pracy, chętnie chciałabym pracować.

Oczekujące...
Ten komentarz jest oczekujące na zatwierdzenie.