Czarna Góra Resort to całoroczne centrum górskich aktywności outdoorowych z ośrodkiem narciarskim i Bike Parkiem na czele,nowoczesne hotele i apartamentowce z zapleczem konferencyjnym, skibary i restauracje oraz centra SPA & wellnes. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Archiwalne oferty pracy

  • Specjalista ds. Kadr i Płac

    Czarna Góra S.A. Sp.k.   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    211 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie obsługi płacowo-kadrowej pracowników oraz osób realizujących zadania w ramach umów cywilnoprawnych, prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami, sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych z ZUS,...
  • Kierownik Recepcji

    Czarna Góra S.A. Sp.k.   Stronie Śląskie    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    300 dni
    Zakres obowiązków: nadzór nad właściwym funkcjonowaniem Działu Recepcji i podejmowanie działań zapewniających jego płynne i profesjonalne funkcjonowanie; organizacja pracy recepcji: ustalanie czasu pracy, efektywność czasu pracy, rozwój podległych pracowników; aktywne pozyskiwanie...
  • Kierownik Gastronomii

    309 dni
    Zakres obowiązków: samodzielne i kompleksowe zarządzanie Działem Gastronomii; odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości świadczonych przez hotel usług zgodnie ze standardami i procedurami; współtworzenie budżetów, polityki cenowej, strategii sprzedażowej oraz operacyjnej;...

Czarna Góra S.A. Sp.k.

Stara Morawa 11a

57-550 Stronie Śląskie