Prometeusz Finanse Sp. z o.o.

Finanse / Bankowość
Prometeusz Finanse Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem, która za cel obrała sobie organizowanie życia finansowego Klientów.
Specjalizujemy się w pożyczkach gotówkowych krótkookresowych, ratalnych oraz auto-pożyczce ze środków własnych. Pośredniczymy w udzielaniu kredytów samochodowych i kredytów gotówkowych.
 
Pozycja rynkowa
 
Ciężko pracujemy na zaufanie. W ciągu wielu lat działalności stworzyliśmy rozpoznawalną markę, która stanowi synonim bezpieczeństwa i najwyższej jakości usług. Wszystko to w trosce o zadowolenie Klientów. Rozwijamy się dla Was.

Silną pozycję rynkową zdobywamy również poprzez nieustanny rozwój. Przyjmując strategię wynikającą ze zmieniających się potrzeb Klientów, stale poszerzamy ofertę, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom oraz ułatwiamy  dostęp do naszych produktów, tworząc kolejne kanały dystrybucji.

Aktualne oferty pracy

Firma Prometeusz Finanse Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Prometeusz Finanse Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Brak opinii.
Napisz pierwszą opinię!

Prometeusz Finanse Sp. z o.o.

ul. Paderewskiego 48

25-502 Kielce