Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Asystenta / Asystentki Zarządu

Rekrutacje Anna Grabowicz
łódzkie
praca stacjonarna
5351 dni temu

Ogłoszenie numer: 77444, z dnia 2009-09-24

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży zarządzania nieruchomościami w Łodzi poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klientów - najemców lokali należących do zarządzanych nieruchomości oraz prowadzenie biura zarządu firmy.

Wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe (preferowany profil techniczny)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • Preferowane doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami
  • Zdolności analityczne, komunikatywność
  • Umiejętność profesjonalnej obsługi zarządu i klientów firmy.

Oferujemy

    Oferujemy ciekawą, wymagajacą odpowiedzialności pracę w przyjaznym środowisku w stabilnej, profesjonalnie zarządzanej firmie oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.