Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Dyrektor Regionalny łódzkie
Dyrektor Regionalny ds. Obsługi Klientów Kluczowych KAM

Dussmann Polska Sp.z o.o.
łódzkie
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca mobilna
11 dni temu
Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

DYREKTOR REGIONALNY
DS. OBSŁUGI KLIENTÓW KLUCZOWYCH KAM
Miejsce pracy: centralna Polska

Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym, jesteś skutecznym liderem i chcesz rozwijać swoją karierę w branży usług, ta oferta może Cię zainteresować.
Twoje zadania:
  • Rozwój usług czystości na obszarach regionu centralnej Polski (woj. łódzkie i kujawsko-pomorskie)
  • Efektywne zarządzanie i współpraca z podległym zespołem
  • Budowanie i umacnianie kontaktów handlowych
  • Koordynacja oraz bieżące zarządzanie procesami operacyjnymi
  • Zapewnienie realizacji celów biznesowych i strategii firmy
  • Planowanie, organizowanie i kontrola pracy podległego zespołu w rozproszonej strukturze
  • Rozwój kompetencji podległego zespołu, rekrutacja pracowników
  • Monitorowanie rynku, analiza konkurencji oraz potrzeb Klientów
  • Promowanie innowacji w usługach czystości i wdrażanie nowych rozwiązań
Oczekujemy:
  • Minimum 4 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności analizowania danych, myślenia strategicznego i planowania
  • Wysokorozwiniętych kompetencji komunikacyjnych, skuteczności w działaniu
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.
  • Znajomości angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość rynku FM – będzie dodatkowym atutem
To oferujemy:
  • Umowa o pracę, zadaniowy zakres obowiązków
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Samodzielną pracę w środowisku międzynarodowym, w przyjaznej atmosferze
  • Benefity dla Ciebie i najbliższych
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe itp.

Poznaj

W Polsce istniejemy od 1993 roku, siedziba firmy mieści się w Warszawie, zaś lokalizacja obsługiwanych przez nas obiektów, obejmuje teren całej Polski.

Bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności usługowej w branżach technicznego utrzymania nieruchomości, utrzymania czystości, żywienia zbiorowego i cateringu oraz ochrony osób i mienia, stawia nas w czołówce przedsiębiorców na rynku polskim w tej gamie usług i daje powody do optymistycznego spoglądania w przyszłość.

Najważniejszą sprawą w świadczonych przez nas usługach jest szeroko rozumiana jakość. Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody pracy, stosując najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne, oparte na standardach światowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku.