Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Regionu

Klient portalu Praca.pl
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
1211 dni temu

Ogłoszenie numer: 4069687, z dnia 2021-01-01

Firma z branży telekomunikacyjnej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Nr Ref.: DR 12/20

Opis stanowiska

Do aplikowania zapraszamy osoby, które chcą pełnić rolę gospodarza regionu, który zadba o całościowe jego funkcjonowanie, rozbuduje infrastrukturę i wykorzysta powierzony potencjał celem uzyskania wymiernych efektów. Szukamy osoby, która szybko analizuje dane, wyciąga wnioski oraz energicznie reaguje i zarządza.

Zadania na stanowisku:

  • udział w planowaniu i budowaniu struktury Regionu
  • inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników
  • wspieranie zespołu na każdym etapie realizacji działań
  • dbanie o dobry wizerunek pracodawcy
  • nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zleceń zgodnie z obwiązującymi procedurami, standardami oraz zakładanymi wskaźnikami wykonania w powierzonym obszarze
  • monitoring rynku i konkurencji
  • ścisła współpraca z Zarządem firmy oraz działami firmy

Wymagania

  • minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym/dyrektorskim – warunek konieczny!
  • rozwinięte kompetencje managerskie: zarządzanie zespołem, czasem i zadaniami
  • doświadczenie w przygotowaniu i realizowaniu strategii rozwoju poległego regionu
  • zdolności analityczne, negocjacyjne i interpersonalne, a także wysoką kulturę osobistą
  • umiejętność wyznaczania celów dla podwładnych oraz nadzór nad ich realizacją, budowanie współpracy w podległym zespole
  • odpowiedzialność i umiejętność podejmowania decyzji
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość sektora telekomunikacyjnego
  • znajomość aplikacji: Marketlanet, SAP

Oferujemy

  • objęcie strategicznej dla organizacji pozycji, w której otrzymasz samodzielność
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski
  • samochód służbowy oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie Zarządu