Spawacz

Norautron S.A

Zduńska Wola, Sieradz, Łask

6 dni temu

Grupa Norautron, będąca częścią norweskiej grupy kapitałowej EMBRON, jest producentem elementów elektronicznych i elektromechanicznych, założoną w 1989 roku. Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Grupa Norautron zajmuje się produkcją elementów metalowych, płytek PCBA i okablowania wraz z montażem elektromechanicznym. Obecnie w związku z rozwojem naszej firmy w Zduńskiej Woli poszukujemy pracowników na stanowisko:

Spawacz
Miejsce pracy: Zduńska Wola, Sieradz, Łask
Opis stanowiska:
  • wykonywanie złączy spawanych dla rur oraz blach stalowych
  • wykonywanie złączy spawanych dla blach aluminiowych
  • przygotowywanie elementów do spawania
  • oczyszczanie spoin po spawaniu
Wymagania:
  • doświadczenie w spawaniu metodą MAG i/lub TIG
  • aktualne uprawnienia wg PN-EN ISO9606-1, PN-EN ISO9606-2 będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w zależności od zdobytej wiedzy i umiejętności, dodatkowo dodatki do płacy zasadniczej
  • rodzaj umowy – umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w norweskiej firmie
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Norautron Electronics Sp. Z o.o. w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzanych przez tą spółkę bądź inne spółki powiązane z Administratorem.

Informacja na temat przetwarzania danych: link.

Poznaj

Norautron Electronics Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz