Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Hydraulik - Monter Sanitarny

Professional HR

Podlaskie

168 dni temu

Firma Professional HR jako agencja consultingowa zajmuje się poszukiwaniem specjalistów średniego i wyższego szczebla zarówno dla dużych jak i mniejszych firm, a obszar działania obejmuje całą Polskę. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie Rekrutacji i Selekcji Pracowników.

W związku z nowym projektem dla naszego klienta z Niemiec, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Główne zadania:
  • realizacja bieżących zleceń
  • ciągła kontrola jakości wykonywanego zlecenia
  • zgłaszanie przełożonemu nieprawidłowości oraz zapotrzebowania na wszelkie materiały
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku - Hydraulik/Monter Sanitarny – min 3 lata
  • minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny!
  • prawo jazdy kat B- warunek konieczny!
  • własny samochód- warunek konieczny!
  • mile widziane doświadczenie w pracy na delegacji w Niemczech
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • staranność, dokładność
  • dobra organizacja pracy własnej
Firma oferuje:
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony po 6 miesiącach próbnych (opłacone wszystkie składki: socjalna , zdrowotna i emerytalna)
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • zakwaterowanie
  • stałą opiekę polskojęzyczną
  • zachowanie ciągłości zatrudnienia
  • możliwość pobierania zaliczek
  • udział w ciekawych projektach
  • przyjazną atmosferę pracy

Poznaj stanowisko: Hydraulik

Głównym celem pracy hydraulika jest wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych oraz utrzymanie prawidłowego funkcjonowania sieci rur doprowadzających do domów, budynków i zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki. Jego zadaniem jest także utrzymanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych i ...
Hydraulik Praca Hydraulik