Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Jakości

Jabil

Podkarpackie

40 dni temu

Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działamy w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej. Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.

Jabil Poland  poszukuje do działu Jakości,

kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kwidzyn, woj. pomorskie

Oferujemy:
  • Kontakt z najnowszymi technologiami w branży elektronicznej
  • Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku
  • Zagraniczne podróże do klientów i dostawców
  • Rozwój zawodowy i osobisty – szkolenia techniczne i interpersonalne
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
    - świadczenia świąteczne, wakacyjne, dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży,
    - dla aktywnych dofinansowanie karty multisport
  • Dofinansowanie nauki
  • Wsparcie przy relokacji
Zakres obowiązków:
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów z użyciem narzędzi Lean
  • Definiowanie i wdrażanie akcji poprawy jakości produktów i procesów
  • Rozpatrywanie reklamacji jakościowych od klienta
  • Przeprowadzanie audytów wyrobu, procesu i systemu jakości
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki materiałoznawstwo, mechanika, elektromechanika, mechatronika, elektronika)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, RCCA, Pareto, 8D)
  • Znajomość procesów produkcyjnych Mile widziane: doświadczenie w pracy z projektami Six Sigma doświadczenie zawodowe w branży: elektronika, mechatronika, mechanika, automotive
Prosimy o dołączenie do CV jednej z poniższych klauzul:
(1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294.”
(2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294, w okresie do 3 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.”

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Jakości

Inżynier ds. Jakości jest to osoba, która odpowiada za zapewnienie odpowiednich standardów jakości danego produktu. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik - zapewnienia jakości, kontrola jakości komponentów procesu wytwarzania oraz gotowych produktów, analizowanie ...
Inżynier ds. Jakości Praca Inżynier ds. Jakości