Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Kierownika Budowy

Rekrutacje Anna Grabowicz
łódzkie
praca stacjonarna
5336 dni temu

Ogłoszenie numer: 79077, z dnia 2009-10-19

Dynamicznie rozwijająca się firma budowlana specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym poszukuje operatywnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie inwestycji budowlanych w Łodzi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
  • Uprawnienia wykonawcze
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy
  • Wysoki poziom kompetencji budowlanych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności organizacyjne
  • Predyspozycje menedżerskie.

Oferujemy

    Oferujemy pracę w stabilnej firmie z wieloletnią dobrą pozycją na rynku deweloperskim, możliwości rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia.