Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik maszyn produkcyjnych

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG

Bydgoszcz/Solec Kujawski

66 dni temu

Firma Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co.KG nagrodzona 1-szym miejscem iGZ za opiekę i warunki mieszkalne dla pracowników, zatrudni rzetelnych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz/Solec Kujawski
Nr ref.: mech-d/2018

Opis stanowiska:

  • konserwacja i naprawa linii technologicznych.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 1,5 roku,
  • wykształcenie kierunkowe (zasadnicze lub średnie),
  • znajomość budowy i zasad działania linii technologicznych,
  • znajomość automatyki przemysłowej,
  • mile widziane uprawniania do obsługi wózków widłowych
  • mile widziana umiejętność spawania (MMA lub TIG),
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę od zaraz.

Poznaj stanowisko: Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych Praca Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych